osobní vlak

Os 7800

L

  • 4:15 Beroun 4 0 km
  • 4:18 4:19 Králův Dvůr 4 3 km
  • 4:21 Králův Dvůr-Popovice 4 5 km
  • 4:24 4:25 Zdice 5 9 km
  • 4:27 4:28 Stašov 5 12 km
  • 4:30 4:31 Praskolesy 6 15 km
  • 4:34 4:35 Hořovice 6 19 km
  • 4:39 Cerhovice 7 25 km
  • 4:44 4:45 Kařez 7, 048 30 km
  • 4:47 Kařízek 044,048 32 km
  • 4:50 Mýto 044 35 km
  • 4:53 Holoubkov 044 38 km
  • 4:56 4:57 Svojkovice 042,044 42 km
  • 5:01 5:03 Rokycany 042 47 km
  • 5:06 5:07 Klabava 042 51 km
  • 5:09 Ejpovice 041,042 53 km
  • 5:14 5:15 Plzeň-Doubravka 001,041,042 61 km
  • 5:18 Plzeň hl.n. 001 64 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 1,6,7, do 4.XII.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S70 (Beroun->Kařez)