osobní vlak

Os 3727

L

  • 13:29 Šumperk v 1 0 km
  • 13:34 13:37 Bludov 12 5 km
  • 13:40 Postřelmov 12 7 km
  • 13:44 Zábřeh na Moravě z. 11 11 km
  • 13:47 13:48 Zábřeh na Moravě v 11, 989 13 km
  • 13:52 Lukavice na Moravě 93 19 km
  • 13:56 13:57 Mohelnice 21 25 km
  • 13:59 14:00 Moravičany 22 28 km
  • 14:06 14:07 Červenka v 81 38 km
  • 14:11 Střeň 72 43 km
  • 14:15 Štěpánov 73 49 km
  • 14:25 14:33 Olomouc hl.n. v 71 59 km
  • 14:36 Olomouc-Nové Sady 71 62 km
  • 14:39 Nemilany 71 64 km
  • 14:41 Kožušany 77 66 km
  • 14:44 14:45 Blatec 77 68 km
  • 14:49 Vrbátky 77 72 km
  • 14:51 14:52 Kraličky 80 74 km
  • 14:54 14:55 Vrahovice 41 77 km
  • 14:58 14:59 Prostějov hl.n. v 41 79 km
  • 15:04 Bedihošť 46 84 km
  • 15:08 Čelčice 49 88 km
  • 15:10 15:11 Pivín 49 91 km
  • 15:15 Doloplazy 47 96 km
  • 15:18 Nezamyslice 765, 47 98 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)