osobní vlak

Os 19904

LH

  • 6:46 Praha-Smíchov # v 0 0 km
  • 6:50 Praha-Hlubočepy D 0 4 km
  • 6:55 Praha-Holyně D 0 7 km
  • 6:59 Praha-Řeporyje B 10 km
  • 7:02 Zbuzany D 1 12 km
  • 7:05 Jinočany D 1 14 km
  • 7:08 7:09 Rudná u Prahy 1 16 km
  • 7:10 Rudná zast. D 1 17 km
  • 7:13 7:15 Nučice 1 18 km
  • 7:17 Nučice zast. D 1 20 km
  • 7:22 Loděnice 2 25 km
  • 7:27 Vráž u Berouna 3 28 km
  • 7:32 7:33 Beroun-Závodí 4 32 km
  • 7:36 Beroun 4 34 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S6