osobní vlak

Os 7900

zµLíH

  • 4:45 Zdice 0 km
  • 4:52 Libomyšl D 5 km
  • 4:54 4:55 Lochovice 9 km
  • 5:00 Rejkovice D 14 km
  • 5:04 5:05 Jince 18 km
  • 5:10 Bratkovice D 24 km
  • 5:17 5:18 Příbram 30 km
  • 5:21 Příbram sídliště D 32 km
  • 5:26 5:27 Milín 37 km
  • 5:30 Ostrov u Tochovic D 40 km
  • 5:33 Tochovice zast. D 42 km
  • 5:35 Tochovice D 43 km
  • 5:40 5:41 Březnice 48 km
  • 5:48 Hudčice D 54 km
  • 5:52 Slavětín u Březnice D 57 km
  • 5:55 5:56 Bělčice 60 km
  • 6:01 Závišín D 65 km
  • 6:07 Bezdědovice D 69 km
  • 6:10 6:11 Blatná 71 km
  • 6:16 Mačkov D 75 km
  • 6:22 6:23 Sedlice 80 km
  • 6:25 Sedlice město D 81 km
  • 6:31 Rojice D 85 km
  • 6:33 Velká Turná D 86 km
  • 6:37 6:38 Radomyšl 89 km
  • 6:40 Radomyšl zast. D 90 km
  • 6:42 Domanice D 92 km
  • 6:46 Řepice D 95 km
  • 6:51 Strakonice 98 km
    • náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány (Zdice->Lochovice)
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede 26.,27.X.
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, platí vyhlášené podmínky jednotlivých dopravců
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S60 (Zdice->Blatná)
    • přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je vyloučena (Zdice->Lochovice)