osobní vlak

Os 3706

L

  • 5:05 Nezamyslice 765, 47 0 km
  • 5:07 5:08 Doloplazy 47 2 km
  • 5:12 Pivín 49 7 km
  • 5:15 Čelčice 49 10 km
  • 5:19 5:20 Bedihošť 46 14 km
  • 5:25 5:28 Prostějov hl.n. v 41 19 km
  • 5:30 5:31 Vrahovice 41 21 km
  • 5:33 5:34 Kraličky 80 24 km
  • 5:36 Vrbátky 77 26 km
  • 5:40 5:41 Blatec 77 30 km
  • 5:44 Kožušany 77 32 km
  • 5:47 Nemilany 71 34 km
  • 5:49 Olomouc-Nové Sady 71 36 km
  • 5:54 Olomouc hl.n. 71 39 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 1.XII.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)