osobní vlak

Os 8800

1.2.L©

  • 0:30 Praha hl.n. # 0 km
  • 0:36 0:37 Praha-Smíchov # 4 km
  • 0:46 Praha-Velká Chuchle 10 km
  • 0:50 0:51 Praha-Radotín 13 km
  • 0:55 0:56 Černošice 18 km
  • 0:58 Černošice-Mokropsy 20 km
  • 1:01 Všenory 22 km
  • 1:03 1:04 Dobřichovice 23 km
  • 1:07 Řevnice 27 km
  • 1:10 Zadní Třebaň 30 km
  • 1:14 Karlštejn 33 km
  • 1:18 Srbsko 37 km
  • 1:23 Beroun 43 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou
    • linka S7