osobní vlak

Os 8105

µº³L

  • 10:07 České Budějovice 101 0 km
  • 10:10 10:11 České Budějovice již.z. 101 3 km
  • 10:15 10:16 Boršov n.Vltavou 101 8 km
  • 10:19 Černý Dub D 101 11 km
  • 10:23 Hradce D 131 13 km
  • 10:25 Vrábče D 131 15 km
  • 10:28 10:29 Křemže 202 18 km
  • 10:31 Holubov D 206 20 km
  • 10:34 Třísov D 206 22 km
  • 10:37 Plešovice D 206 24 km
  • 10:40 10:41 Zlatá Koruna 206 26 km
  • 10:45 Přísečná D 29 km
  • 10:46 Domoradice D 30 km
  • 10:48 10:50 Český Krumlov 31 km
  • 10:58 10:59 Kájov 36 km
  • 11:04 Mezipotočí D 40 km
  • 11:12 11:13 Hořice na Šumavě 46 km
  • 11:21 11:22 Polná na Šumavě 53 km
  • 11:25 Polečnice D 55 km
  • 11:29 Hodňov D 58 km
  • 11:32 Žlábek D 60 km
  • 11:35 11:37 Černá v Pošumaví 63 km
  • 11:41 Horní Planá zast. D 66 km
  • 11:44 11:45 Horní Planá 68 km
  • 11:50 Pernek na Šumavě D 72 km
  • 11:53 11:54 Nová Pec 75 km
  • 11:58 Ovesná D 78 km
  • 12:06 Pěkná D 84 km
  • 12:11 12:14 Černý Kříž 88 km
  • 12:19 Stožec D 92 km
  • 12:25 Nové Údolí 96 km
    • GW Train Regio a.s.; U Stanice 827/9, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, platí vyhlášené podmínky jednotlivých dopravců
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)