osobní vlak

Os 9230

  • 16:36 Ledeč n.Sázavou 10, 630 0 km
  • 16:40 Chřenovice-Podhradí D 9, 634 3 km
  • 16:46 Chřenovice D 9, 634 7 km
  • 16:50 Budčice D 8, 871 9 km
  • 16:53 Vlastějovice 8, 871 10 km
  • 16:56 Laziště D 8, 871 11 km
  • 17:00 Horka n.Sázavou D 8, 870 14 km
  • 17:05 17:06 Zruč n.Sázavou 8, 870 17 km
  • 17:09 Zruč n.Sázavou z. D 8, 870 19 km
  • 17:14 Chabeřice D 8 22 km
  • 17:16 Čížov D 8 23 km
  • 17:19 Střechov n.Sázavou D 8 25 km
  • 17:24 Kácov zast. D 7 28 km
  • 17:28 17:29 Kácov 7 30 km
  • 17:33 Vranice D 7 33 km
  • 17:37 Soběšín D 7 35 km
  • 17:42 Český Šternberk zast. D 7 39 km
  • 17:44 Český Šternberk D 7 40 km
  • 17:46 Malovidy D 7 42 km
  • 17:51 Rataje n.Sáz.-Ivaň D 7 45 km
  • 17:53 Rataje n.Sáz.zast. D 7 46 km
  • 17:57 18:02 Ledečko 6 47 km
  • 18:05 Samopše D 6 49 km
  • 18:11 18:23 Sázava 5 52 km
  • 18:25 Sázava zast. D 5 53 km
  • 18:28 Plužiny D 5 56 km
  • 18:31 Stříbrná Skalice D 4 58 km
  • 18:35 18:38 Samechov 4 60 km
  • 18:41 Vlkovec D 4 62 km
  • 18:43 Chocerady D 4 63 km
  • 18:47 Hvězdonice 4 66 km
  • 18:52 Zlenice D 4 70 km
  • 18:55 Lštění D 4 72 km
  • 18:59 Čerčany 4 74 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 6,+
    • linka S80