osobní vlak

Os 8401

p

  • 5:21 Ražice 0 km
  • 5:25 Putim 4 km
  • 5:30 5:31 Písek 8 km
  • 5:33 Písek jih D 11 km
  • 5:36 Písek město 12 km
  • 5:40 Vrcovice D 16 km
  • 5:44 Záhoří 19 km
  • 5:49 Vlastec 23 km
  • 5:55 5:56 Červená n.Vltavou 28 km
  • 5:59 Jetětice D 31 km
  • 6:02 Stehlovice D 34 km
  • 6:04 6:05 Branice 36 km
  • 6:09 Líšnice D 39 km
  • 6:12 6:14 Milevsko 42 km
  • 6:18 Sepekov D 45 km
  • 6:24 6:25 Božejovice 51 km
  • 6:29 Padařov D 54 km
  • 6:33 Meziříčí D 58 km
  • 6:34 6:35 Balkova Lhota 59 km
  • 6:39 Nasavrky D C 62 km
  • 6:44 Tábor A 68 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede 4.,5.,11.XII.
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)