osobní vlak

Os 8103

zµº³L

  • 8:13 České Budějovice 0 km
  • 8:16 České Budějovice již.z. 3 km
  • 8:21 Boršov n.Vltavou 8 km
  • 8:25 Černý Dub D 11 km
  • 8:28 Hradce D 13 km
  • 8:30 Vrábče D 15 km
  • 8:34 8:35 Křemže 18 km
  • 8:38 Holubov D 20 km
  • 8:40 Třísov D 22 km
  • 8:44 Plešovice D 24 km
  • 8:47 8:48 Zlatá Koruna 26 km
  • 8:52 Přísečná D 29 km
  • 8:53 Domoradice D 30 km
  • 8:55 9:01 Český Krumlov 31 km
  • 9:08 9:09 Kájov 36 km
  • 9:15 Mezipotočí D 40 km
  • 9:22 9:23 Hořice na Šumavě 46 km
  • 9:32 9:33 Polná na Šumavě 53 km
  • 9:35 Polečnice D 55 km
  • 9:40 Hodňov D 58 km
  • 9:42 Žlábek D 60 km
  • 9:46 9:47 Černá v Pošumaví 63 km
  • 9:51 Horní Planá zast. D 66 km
  • 9:53 9:57 Horní Planá 68 km
  • 10:01 Pernek na Šumavě D 72 km
  • 10:05 10:07 Nová Pec 75 km
  • 10:10 Ovesná D 78 km
  • 10:18 Pěkná D 84 km
  • 10:23 10:28 Černý Kříž 88 km
  • 10:33 Stožec D 92 km
  • 10:39 Nové Údolí 96 km
    • náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány do 10.XI. (Polná na Šumavě->Nová Pec)
    • GW Train Regio a.s.; U Stanice 827/9, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, platí vyhlášené podmínky jednotlivých dopravců
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)