osobní vlak

Os 18102

µº³L

  • 7:10 Strakonice 039 0 km
  • 7:14 Radošovice D 3 km
  • 7:17 Přední Zborovice D 5 km
  • 7:19 Strunkovice n.Volyňkou obec D 6 km
  • 7:24 Hoštice u Volyně D 9 km
  • 7:27 7:28 Volyně 11 km
  • 7:32 Nišovice D 14 km
  • 7:38 Malenice n.Volyňkou D 18 km
  • 7:41 Lčovice D 20 km
  • 7:45 7:47 Čkyně 23 km
  • 7:50 Bohumilice v Čechách z. D 26 km
  • 7:52 7:53 Bohumilice v Čechách 27 km
  • 8:01 8:18 Vimperk 32 km
  • 8:22 Vimperk zast. D 35 km
  • 8:33 8:34 Lipka 42 km
  • 8:41 8:42 Kubova Huť 48 km
  • 8:46 Horní Vltavice D 51 km
  • 8:50 Zátoň D 54 km
  • 8:55 Zátoň-Boubín D 57 km
  • 9:00 9:01 Lenora 61 km
  • 9:03 Lenora zast. D 62 km
  • 9:07 Soumarský Most D 65 km
  • 9:16 Volary 71 km
    • GW Train Regio a.s.; Tovární 975/3, 400 01 Ústí nad Labem; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)