osobní vlak

Os 18106

µº³

  • 11:25 Strakonice 0 km
  • 11:29 Radošovice D 3 km
  • 11:32 Přední Zborovice D 5 km
  • 11:34 Strunkovice n.Volyňkou obec D 6 km
  • 11:39 Hoštice u Volyně D 9 km
  • 11:42 11:44 Volyně 11 km
  • 11:47 Nišovice D 14 km
  • 11:53 Malenice n.Volyňkou D 18 km
  • 11:57 Lčovice D 20 km
  • 12:00 12:02 Čkyně 23 km
  • 12:06 Bohumilice v Čechách z. D 26 km
  • 12:08 Bohumilice v Čechách 27 km
  • 12:16 12:18 Vimperk 32 km
  • 12:22 Vimperk zast. D 35 km
  • 12:33 12:34 Lipka 42 km
  • 12:41 12:42 Kubova Huť 48 km
  • 12:46 Horní Vltavice D 51 km
  • 12:50 Zátoň D 54 km
  • 12:55 Zátoň-Boubín D 57 km
  • 13:00 13:02 Lenora 61 km
  • 13:04 Lenora zast. D 62 km
  • 13:08 Soumarský Most D 65 km
  • 13:17 Volary 71 km
    • GW Train Regio a.s.; U Stanice 827/9, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov; +420 602 179 003, +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, platí vyhlášené podmínky jednotlivých dopravců
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V