osobní vlak

Os 8651

  • 3:57 Benešov u Prahy 5 0 km
  • 4:02 Bystřice u Benešova D 6 5 km
  • 4:07 Tomice D 6 10 km
  • 4:12 4:13 Olbramovice 7 15 km
  • 4:18 Votice D 7 19 km
  • 4:23 Heřmaničky D 8 24 km
  • 4:27 Ješetice D 8 29 km
  • 4:31 Červený Újezd u Votic D 8 31 km
  • 4:35 Střezimíř D 9 33 km
  • 4:38 Mezno D 9 37 km
  • 4:41 Sudoměřice u Tábora D 40 km
  • 4:46 Chotoviny 45 km
  • 4:55 Tábor A, 950 54 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • linka S90