osobní vlak

Os 3713

L

  • 5:50 Kouty n.Desnou 5 0 km
  • 5:53 Loučná n.Desnou-Rejhotice 5 2 km
  • 5:56 5:59 Loučná n.Desnou 5 4 km
  • 6:02 6:03 Loučná n.Desnou-Filipová 4,5 5 km
  • 6:06 Velké Losiny zast. 4 8 km
  • 6:08 6:09 Velké Losiny 2,4 9 km
  • 6:12 6:13 Rapotín 2 11 km
  • 6:14 6:15 Rapotín zast. 2 12 km
  • 6:17 6:18 Petrov n.Desnou 2 13 km
  • 6:21 Vikýřovice-Lesní 2 15 km
  • 6:23 Vikýřovice 1,2 16 km
  • 6:25 Vikýřovice u penzionu 1,2 17 km
  • 6:28 6:30 Šumperk v 1 19 km
  • 6:35 6:36 Bludov 12 24 km
  • 6:39 6:40 Postřelmov 12 26 km
  • 6:43 6:44 Zábřeh na Moravě z. 11 30 km
  • 6:47 6:51 Zábřeh na Moravě v 11, 989 32 km
  • 6:55 6:56 Lukavice na Moravě 93 38 km
  • 7:00 Mohelnice 21 44 km
  • 7:03 Moravičany 22 47 km
  • 7:10 7:11 Červenka v 81 57 km
  • 7:15 Střeň 72 62 km
  • 7:19 Štěpánov 73 68 km
  • 7:26 7:33 Olomouc hl.n. 71 78 km
  • 7:36 Olomouc-Nové Sady 71 81 km
  • 7:39 Nemilany 71 83 km
  • 7:41 Kožušany 77 85 km
  • 7:44 7:45 Blatec 77 87 km
  • 7:49 Vrbátky 77 91 km
  • 7:51 7:52 Kraličky 80 93 km
  • 7:54 7:55 Vrahovice 41 96 km
  • 7:58 7:59 Prostějov hl.n. 41 98 km
  • 8:04 Bedihošť 46 103 km
  • 8:08 Čelčice 49 107 km
  • 8:10 8:11 Pivín 49 110 km
  • 8:15 Doloplazy 47 115 km
  • 8:18 Nezamyslice 765, 47 117 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)