spěšný vlak

Sp 1710

p

  • 5:05 Tábor A, 950 0 km
  • 5:20 5:22 Božejovice 17 km
  • 5:28 Sepekov D 23 km
  • 5:32 5:34 Milevsko 26 km
  • 5:40 5:41 Branice 32 km
  • 6:04 6:05 Písek město 56 km
  • 6:08 Písek jih D 57 km
  • 6:10 6:11 Písek 60 km
  • 6:16 Putim 64 km
  • 6:20 6:21 Ražice 68 km
  • 6:26 Čejetice 75 km
  • 6:32 Strakonice 039 82 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)