osobní vlak

Os 18002

zµº³

  • 7:26 Protivín 0 km
  • 7:45 7:46 Vodňany 11 km
  • 7:50 Pražák D 14 km
  • 7:54 Svinětice D 17 km
  • 7:57 8:01 Bavorov 19 km
  • 8:07 Blanice D 23 km
  • 8:10 8:11 Strunkovice n.Blanicí 25 km
  • 8:18 Husinec D 30 km
  • 8:24 8:34 Prachatice 34 km
  • 8:36 Prachatice lázně D 36 km
  • 8:42 Rohanov D 40 km
  • 8:46 8:47 Chroboly 43 km
  • 8:50 Ovesné u Prachatic D 45 km
  • 8:55 Skříněřov D 48 km
  • 8:59 9:02 Zbytiny 52 km
  • 9:05 Spálenec D 54 km
  • 9:17 9:19 Volary 63 km
  • 9:23 Dobrá na Šumavě D 67 km
  • 9:26 9:28 Černý Kříž 69 km
  • 9:33 Stožec D 73 km
  • 9:39 Nové Údolí 77 km
    • náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány (Protivín->Bavorov)
    • GW Train Regio a.s.; U Stanice 827/9, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • jede 23.IX.
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, platí vyhlášené podmínky jednotlivých dopravců
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V