osobní vlak

Os 18004

zµº³

  • 9:26 Protivín 0 km
  • 9:45 9:49 Vodňany 11 km
  • 9:53 Pražák D 14 km
  • 9:57 Svinětice D 17 km
  • 10:00 10:04 Bavorov 19 km
  • 10:10 Blanice D 23 km
  • 10:13 10:14 Strunkovice n.Blanicí 25 km
  • 10:20 Husinec D 30 km
  • 10:27 10:34 Prachatice 34 km
  • 10:36 Prachatice lázně D 36 km
  • 10:42 Rohanov D 40 km
  • 10:46 10:47 Chroboly 43 km
  • 10:50 Ovesné u Prachatic D 45 km
  • 10:55 Skříněřov D 48 km
  • 10:59 11:02 Zbytiny 52 km
  • 11:05 Spálenec D 54 km
  • 11:17 11:26 Volary 63 km
  • 11:30 Dobrá na Šumavě D 67 km
  • 11:33 Černý Kříž 69 km
    • náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány (Protivín->Bavorov)
    • GW Train Regio a.s.; U Stanice 827/9, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • jede 23.IX.
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, platí vyhlášené podmínky jednotlivých dopravců
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V