osobní vlak

Os 2501

1.2.ºL©

  • 0:30 Praha hl.n. # P 0 km
  • 0:34 Praha-Vršovice P 3 km
  • 0:37 Praha-Eden 0 5 km
  • 0:40 0:41 Praha-Zahradní Město 0 7 km
  • 0:44 Praha-Hostivař 0 10 km
  • 0:48 Praha-Hor.Měcholupy B 12 km
  • 0:51 Praha-Uhříněves B 14 km
  • 0:54 Praha-Kolovraty B 17 km
  • 0:58 Říčany 1 20 km
  • 1:01 Světice 1 23 km
  • 1:05 1:06 Strančice 1 26 km
  • 1:09 Mnichovice 2 29 km
  • 1:12 Mirošovice u Prahy 2 32 km
  • 1:15 Senohraby 3 34 km
  • 1:19 Čtyřkoly 3 37 km
  • 1:21 Pyšely 4 39 km
  • 1:23 1:24 Čerčany 4 40 km
  • 1:26 Mrač 5 42 km
  • 1:33 Benešov u Prahy 5 49 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • linka S9