osobní vlak

Os 21280

xL

  • 10:39 Jindřichův Hradec v 0 km
  • 10:52 10:53 Jindřiš 5 km
  • 11:03 11:10 Blažejov 8 km
  • 11:15 11:16 Malý Ratmírov 10 km
  • 11:22 11:23 Střížovice 13 km
  • 11:38 12:21 Kunžak-Lomy 18 km
  • 12:32 12:34 Kaproun 22 km
  • 12:41 12:42 Senotín 24 km
  • 12:49 12:50 Hůrky 27 km
  • 12:57 12:58 Albeř 30 km
  • 13:05 Nová Bystřice 33 km
    • Jindřichohradecké místní dráhy, a.s.; Nádražní 203, 377 01 Jindřichův Hradec II; +420 384 361 165
    • t.č. nejede
    • vlak je tažen parní lokomotivou, platí zvláštní tarif
    • bistrovůz
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)