osobní vlak

Os 3717

1.2.º³LH

  • 7:50 Kouty n.Desnou 5 0 km
  • 7:53 Loučná n.Desnou-Rejhotice D 5 2 km
  • 7:56 7:59 Loučná n.Desnou 5 4 km
  • 8:03 Loučná n.Desnou-Filipová D 4,5 5 km
  • 8:06 Velké Losiny zast. D 4 8 km
  • 8:08 8:09 Velké Losiny 2,4 9 km
  • 8:11 Velké Losiny zámek D 2,4 10 km
  • 8:14 Rapotín D 2 11 km
  • 8:16 Rapotín zast. D 2 12 km
  • 8:18 8:19 Petrov n.Desnou 2 13 km
  • 8:22 Vikýřovice-Lesní D 2 15 km
  • 8:24 Vikýřovice D 1,2 16 km
  • 8:26 Vikýřovice u penzionu D 1,2 17 km
  • 8:29 8:30 Šumperk 1 19 km
  • 8:35 8:37 Bludov 12 24 km
  • 8:40 Postřelmov 12 26 km
  • 8:44 Zábřeh na Moravě z. 11 30 km
  • 8:47 8:48 Zábřeh na Moravě 11, 989 32 km
  • 8:52 Lukavice na Moravě 93 38 km
  • 8:56 8:57 Mohelnice 21 44 km
  • 8:59 9:00 Moravičany 22 47 km
  • 9:06 9:07 Červenka 81 57 km
  • 9:11 Střeň 72 62 km
  • 9:15 Štěpánov 73 68 km
  • 9:25 9:33 Olomouc hl.n. 71 78 km
  • 9:36 Olomouc-Nové Sady D 71 81 km
  • 9:39 Nemilany D 71 83 km
  • 9:41 Kožušany D 77 85 km
  • 9:44 9:45 Blatec 77 87 km
  • 9:49 Vrbátky 77 91 km
  • 9:52 Kraličky D 80 93 km
  • 9:55 Vrahovice D 41 96 km
  • 9:58 9:59 Prostějov hl.n. 41 98 km
  • 10:04 Bedihošť 46 103 km
  • 10:08 Čelčice D 49 107 km
  • 10:10 10:11 Pivín 49 110 km
  • 10:15 Doloplazy D 47 115 km
  • 10:18 Nezamyslice 765, 47 117 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • nejede 24.V.
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku