osobní vlak

Os 8203

  • 5:04 Tábor A, 950 0 km
  • 5:06 5:07 Tábor-Čápův Dvůr B 2 km
  • 5:09 Sezimovo Ústí B 4 km
  • 5:12 5:13 Planá n.Lužnicí C 7 km
  • 5:16 Doubí u Tábora 11 km
  • 5:20 Myslkovice 14 km
  • 5:24 5:25 Soběslav 20 km
  • 5:27 5:28 Řípec-Dráchov 23 km
  • 5:31 5:46 Veselí n.Lužnicí 27 km
  • 5:49 Veselí n.Lužnicí zast. 30 km
  • 5:51 Horusice 33 km
  • 5:55 Dynín zast. 38 km
  • 5:58 Neplachov 40 km
  • 6:01 6:02 Ševětín 108 44 km
  • 6:06 6:10 Chotýčany 108 48 km
  • 6:18 6:21 Hluboká n.Vlt.-Zámostí 104 56 km
  • 6:24 Hosín 104 59 km
  • 6:26 Hrdějovice 101 61 km
  • 6:29 6:30 České Budějovice sev.z. 101 64 km
  • 6:33 České Budějovice 101 66 km