osobní vlak

Os 13101

L

  • 4:00 Ostravice 0 km
  • 4:02 Ostravice zast. D 2 km
  • 4:06 Frýdlant n.Ostr.-N.Dědina D 4 km
  • 4:08 Frýdlant n.Ostr.zast. D 6 km
  • 4:10 4:11 Frýdlant n.Ostr. 7 km
  • 4:15 Pržno D 10 km
  • 4:19 Baška 14 km
  • 4:23 4:31 Frýdek-Místek 17 km
  • 4:35 4:36 Lískovec u Frýdku 20 km
  • 4:41 4:42 Paskov 25 km
  • 4:46 Vratimov 29 km
  • 4:50 4:52 Ostrava-Kunčice 31 km
  • 4:55 Ostrava-Kunčičky 33 km
  • 4:58 Ostrava střed 36 km
  • 5:00 Ostrava-Stodolní 37 km
  • 5:04 Ostrava hl.n. 39 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) (Frýdek-Místek->Ostrava hl.n.)
    • linka S6 [ODIS] (Frýdlant n.Ostr.->Ostrava hl.n.)