osobní vlak

Os 3729

L

  • 13:48 Kouty n.Desnou 5 0 km
  • 13:51 Loučná n.Desnou-Rejhotice 5 2 km
  • 13:54 13:56 Loučná n.Desnou 5 4 km
  • 13:59 14:00 Loučná n.Desnou-Filipová 4,5 5 km
  • 14:03 Velké Losiny zast. 4 8 km
  • 14:05 14:06 Velké Losiny 2,4 9 km
  • 14:08 Velké Losiny zámek 2,4 10 km
  • 14:10 14:11 Rapotín 2 11 km
  • 14:12 14:13 Rapotín zast. 2 12 km
  • 14:15 14:17 Petrov n.Desnou 2 13 km
  • 14:19 14:20 Vikýřovice-Lesní 2 15 km
  • 14:21 14:22 Vikýřovice 1,2 16 km
  • 14:23 14:24 Vikýřovice u penzionu 1,2 17 km
  • 14:27 14:31 Šumperk v 1 19 km
  • 14:36 14:37 Bludov 12 24 km
  • 14:40 Postřelmov 12 26 km
  • 14:44 Zábřeh na Moravě z. 11 30 km
  • 14:47 14:48 Zábřeh na Moravě v 11, 989 32 km
  • 14:52 Lukavice na Moravě 93 38 km
  • 14:56 14:57 Mohelnice 21 44 km
  • 14:59 15:00 Moravičany 22 47 km
  • 15:06 15:07 Červenka v 81 57 km
  • 15:11 Střeň 72 62 km
  • 15:15 Štěpánov 73 68 km
  • 15:25 15:33 Olomouc hl.n. v 71 78 km
  • 15:36 Olomouc-Nové Sady 71 81 km
  • 15:39 Nemilany 71 83 km
  • 15:41 Kožušany 77 85 km
  • 15:44 15:45 Blatec 77 87 km
  • 15:49 Vrbátky 77 91 km
  • 15:51 15:52 Kraličky 80 93 km
  • 15:54 15:55 Vrahovice 41 96 km
  • 15:58 15:59 Prostějov hl.n. 41 98 km
  • 16:04 Bedihošť 46 103 km
  • 16:08 Čelčice 49 107 km
  • 16:10 16:11 Pivín 49 110 km
  • 16:15 Doloplazy 47 115 km
  • 16:18 Nezamyslice 765, 47 117 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)