osobní vlak

Os 21296

L

  • 13:23 Jindřichův Hradec 0 km
  • 13:33 Jindřiš D 5 km
  • 13:35 Jindřiš zast. D 6 km
  • 13:42 Blažejov D 8 km
  • 13:48 Malý Ratmírov D 10 km
  • 13:54 13:56 Střížovice 13 km
  • 14:07 14:09 Kunžak-Lomy 18 km
  • 14:20 Kaproun D 22 km
  • 14:26 Senotín D 24 km
  • 14:34 Hůrky D 27 km
  • 14:41 14:42 Albeř 30 km
  • 14:48 Nová Bystřice 33 km