osobní vlak

Os 2572

1.2.ºL©v

  • 22:05 Benešov u Prahy 5 0 km
  • 22:10 Mrač 5 7 km
  • 22:13 Čerčany 4 9 km
  • 22:15 Pyšely 4 10 km
  • 22:18 Čtyřkoly 3 12 km
  • 22:21 22:22 Senohraby 3 15 km
  • 22:24 Mirošovice u Prahy 2 17 km
  • 22:27 Mnichovice 2 20 km
  • 22:30 22:31 Strančice 1 23 km
  • 22:34 Světice 1 26 km
  • 22:38 Říčany 1 29 km
  • 22:41 Praha-Kolovraty B 32 km
  • 22:45 Praha-Uhříněves B 35 km
  • 22:48 Praha-Hor.Měcholupy B 37 km
  • 22:50 22:51 Praha-Hostivař 0 39 km
  • 22:53 22:54 Praha-Zahradní Město 0 42 km
  • 22:56 22:57 Praha-Eden 0 44 km
  • 23:00 Praha-Vršovice P 46 km
  • 23:05 Praha hl.n. # P 49 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S9