osobní vlak

Os 7950

µL

  • 10:18 Březnice 9 0 km
  • 10:21 Dobrá Voda u Březnice D 9 3 km
  • 10:25 Myslín D 7 km
  • 10:28 10:30 Mirovice 9 km
  • 10:33 Horní Nerestce D 12 km
  • 10:38 Čimelice D 16 km
  • 10:42 Smetanova Lhota D 19 km
  • 10:46 Dolní Ostrovec D 24 km
  • 10:50 Vráž u Písku D 27 km
  • 10:57 10:58 Čížová 34 km
  • 11:01 Písek-Dobešice D 37 km
  • 11:04 Písek zast. D 40 km
  • 11:07 11:08 Písek 42 km
  • 11:12 Putim 46 km
  • 11:15 Heřmaň D 49 km
  • 11:22 Protivín 55 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • nejede od 20. do 31.VIII.
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S66 (Březnice->Mirovice)