osobní vlak

Os 9636

1.2.L©v

  • 14:12 Praha Masarykovo n. # P 0 km
  • 14:16 Praha-Holešovice zast. 0 2 km
  • 14:19 Praha-Podbaba B 6 km
  • 14:22 Praha-Sedlec B 9 km
  • 14:26 Roztoky u Prahy 1 12 km
  • 14:29 Roztoky-Žalov 1 16 km
  • 14:31 Úholičky 1 17 km
  • 14:33 Řež 1 18 km
  • 14:35 Libčice n.Vltavou-Letky 2 20 km
  • 14:37 Libčice n.Vltavou 2 21 km
  • 14:40 Dolany n.Vltavou 2 24 km
  • 14:45 Kralupy n.Vltavou 3 27 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S4