osobní vlak

Os 14804

LH

  • 5:11 Třebíč 200 0 km
  • 5:14 Třebíč-Borovina 200 2 km
  • 5:19 5:23 Krahulov 201 6 km
  • 5:29 5:30 Okříšky 210 12 km
  • 5:36 Číchov D 222 17 km
  • 5:40 Bransouze 221 20 km
  • 5:43 Dolní Smrčné D 38 22 km
  • 5:46 Přímělkov D 38 25 km
  • 5:49 Bítovčice D 34 28 km
  • 5:52 Luka n.Jihlavou 30 30 km
  • 6:00 Malý Beranov D 5 38 km
  • 6:05 Jihlava 1 41 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 1-5
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou