osobní vlak

Os 28301

LH

  • 4:15 Třebíč 200 0 km
  • 4:18 Třebíč-Borovina 200 2 km
  • 4:23 Krahulov 201 6 km
  • 4:30 4:31 Okříšky 210 12 km
  • 4:36 Číchov D 222 17 km
  • 4:39 Bransouze 221 20 km
  • 4:41 Dolní Smrčné D 38 22 km
  • 4:44 Přímělkov D 38 25 km
  • 4:46 Bítovčice D 34 28 km
  • 4:49 4:52 Luka n.Jihlavou 30 30 km
  • 5:00 Malý Beranov D 5 38 km
  • 5:04 5:07 Jihlava 1 41 km
  • 5:10 5:29 Jihlava město 1 43 km
  • 5:42 5:45 Kostelec u Jihlavy 54 56 km
  • 5:47 Kostelec u Jihlavy masna D 54 57 km
  • 5:51 Salavice D 55 59 km
  • 5:53 Jezdovice D 55 60 km
  • 5:57 6:07 Třešť 50 63 km
  • 6:09 Třešť město 50 64 km
  • 6:13 Hodice D 57 66 km
  • 6:20 6:21 Sedlejov 118 72 km
  • 6:25 Mysliboř D 117 75 km
  • 6:31 6:32 Telč 100 79 km
  • 6:34 Telč-Staré Město D 100 80 km
  • 6:40 Radkov D 92 83 km
  • 6:43 Slaviboř D 91 85 km
  • 6:46 Velký Pěčín D 983 87 km
  • 6:49 Malý Pěčín D 983 88 km
  • 6:54 6:55 Dačice 980 91 km
  • 6:56 Dačice město 980 92 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 1-5
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou