osobní vlak

Os 6310

LH

  • 12:34 Liberec 0001 0 km
  • 12:37 Stráž n.Nisou D 0001 4 km
  • 12:40 Krásná Studánka D 0001 6 km
  • 12:46 Mníšek u Liberce 0208 11 km
  • 12:49 Oldřichov v Hájích D 6006 14 km
  • 12:57 12:59 Raspenava 6004 21 km
  • 13:05 13:06 Frýdlant v Čechách 6001 26 km
  • 13:11 Minkovice D 6002 32 km
  • 13:14 13:15 Višňová 6003 35 km
  • 13:17 Filipovka D 6003 37 km
  • 13:22 Černousy 6009 39 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou
    • linka L6 [IDOL]