osobní vlak

Os 7904

µLH

  • 7:12 Zdice 0 km
  • 7:17 Libomyšl D 5 km
  • 7:22 7:24 Lochovice 9 km
  • 7:29 Rejkovice D 14 km
  • 7:33 7:34 Jince 18 km
  • 7:40 Bratkovice D 24 km
  • 7:47 7:48 Příbram 30 km
  • 7:56 7:59 Milín 37 km
  • 8:03 Ostrov u Tochovic D 40 km
  • 8:05 Tochovice zast. D 42 km
  • 8:07 Tochovice D 43 km
  • 8:13 8:15 Březnice 48 km
  • 8:22 Hudčice D 54 km
  • 8:26 Slavětín u Březnice D 57 km
  • 8:30 8:31 Bělčice 60 km
  • 8:36 Závišín D 65 km
  • 8:42 Bezdědovice D 69 km
  • 8:45 Blatná 71 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, platí vyhlášené podmínky jednotlivých dopravců
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S60