osobní vlak

Os 5206

L

  • 14:08 Týniště n.Orlicí 210 0 km
  • 14:11 14:12 Petrovice n.Orlicí 210 3 km
  • 14:16 14:18 Třebechovice p.Orebem 110 8 km
  • 14:21 14:22 Blešno 111 12 km
  • 14:26 14:27 Hradec Králové-Sl.Předm. 100 17 km
  • 14:29 14:30 Hradec Králové zast. 100 18 km
  • 14:33 14:34 Hradec Králové hl.n. 100 21 km
  • 14:36 14:37 Hradec Králové-Kukleny 100 23 km
  • 14:42 14:45 Praskačka 106 28 km
  • 14:48 Lhota p.Libčany 164 31 km
  • 14:51 14:52 Dobřenice 165 34 km
  • 14:55 Kratonohy 163 37 km
  • 14:58 14:59 Káranice 176 40 km
  • 15:04 Nové Město n.Cidlinou 175 44 km
  • 15:08 Chlumec n.Cidlinou 10, 170 48 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)