osobní vlak

Os 3900

º³LH

  • 3:46 Rožnov p.Radhoštěm 245 0 km
  • 3:50 Zubří D 245,454 3 km
  • 3:56 Zašová D 452 7 km
  • 4:00 Hrachovec D 240 10 km
  • 4:02 Krhová D 240 11 km
  • 4:06 4:14 Valašské Meziříčí 240 13 km
  • 4:20 Branky na Moravě 241 18 km
  • 4:24 Police u Val.Meziříčí D 241 21 km
  • 4:28 Kunovice-Loučka 445 25 km
  • 4:31 Podhradní Lhota 442,443,445 27 km
  • 4:36 Osíčko 442 32 km
  • 4:40 Loukov D 442 35 km
  • 4:45 4:57 Bystřice p.Hostýnem 440 39 km
  • 5:01 Hlinsko p.Hostýnem D 432,433,440 43 km
  • 5:03 Jankovice D 430 45 km
  • 5:05 Dobrotice D 430 46 km
  • 5:10 5:14 Holešov 430 50 km
  • 5:18 Třebětice 425,430 54 km
  • 5:23 5:28 Hulín 211, 425 57 km
  • 5:36 5:37 Kroměříž 420 65 km
  • 5:41 Postoupky D 428 69 km
  • 5:44 Bezměrov D 428 71 km
  • 5:49 Kojetín 428 74 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 1-5
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou
    • linka S4