autobus

Bus 8251

zí

  • 3:57 Benešov u Prahy 5 0 km
  • 4:05 Bystřice u Benešova D 6 5 km
  • 4:10 Tomice D 6 10 km
  • 4:16 4:17 Olbramovice 7 15 km
  • 4:29 Votice 7 19 km
  • 4:37 Heřmaničky 8 24 km
  • 4:40 Ješetice 8 29 km
  • 4:47 Červený Újezd u Votic D 8 31 km
  • 4:53 Střezimíř 9 33 km
  • 4:56 Mezno D 9 37 km
  • 5:01 Sudoměřice u Tábora D 40 km
  • 5:09 Chotoviny 45 km
  • 5:21 Tábor A, 950 54 km
  • Důležité informace a omezení provozu

    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 27. do 30.VI.
    • linka S90
    • přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je vyloučena