osobní vlak

Os 3705

L

  • 4:15 Šumperk 1 0 km
  • 4:20 4:21 Bludov 12 5 km
  • 4:24 Postřelmov 12 7 km
  • 4:28 Zábřeh na Moravě z. 11 11 km
  • 4:32 4:45 Zábřeh na Moravě 11, 989 13 km
  • 4:50 Lukavice na Moravě 93 19 km
  • 4:54 4:55 Mohelnice 21 25 km
  • 4:58 Moravičany 22 28 km
  • 5:05 5:06 Červenka 81 38 km
  • 5:10 Střeň 72 43 km
  • 5:14 5:15 Štěpánov 73 49 km
  • 5:22 5:29 Olomouc hl.n. v 71 59 km
  • 5:32 Olomouc-Nové Sady 71 62 km
  • 5:35 Nemilany 71 64 km
  • 5:37 Kožušany 77 66 km
  • 5:40 5:41 Blatec 77 68 km
  • 5:45 Vrbátky 77 72 km
  • 5:47 5:48 Kraličky 80 74 km
  • 5:50 5:51 Vrahovice 41 77 km
  • 5:54 5:59 Prostějov hl.n. 41 79 km
  • 6:03 6:04 Bedihošť 46 84 km
  • 6:08 Čelčice 49 88 km
  • 6:11 Pivín 49 91 km
  • 6:15 Doloplazy 47 96 km
  • 6:19 Nezamyslice 765, 47 98 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede 1.,2.,od 5. do 9.XII.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)