osobní vlak

Os 7906

µLH

  • 9:01 Beroun 4 0 km
  • 9:04 Králův Dvůr D 4 3 km
  • 9:07 Králův Dvůr-Popovice D 4 5 km
  • 9:11 9:12 Zdice 5 9 km
  • 9:17 Libomyšl D 5 14 km
  • 9:21 9:24 Lochovice 5 18 km
  • 9:29 Rejkovice D 6 23 km
  • 9:33 9:34 Jince 6 27 km
  • 9:40 Bratkovice D 6 33 km
  • 9:47 9:49 Příbram 7 39 km
  • 9:52 Příbram sídliště D 7 41 km
  • 9:57 9:58 Milín 8 46 km
  • 10:02 Ostrov u Tochovic D 8 49 km
  • 10:04 Tochovice zast. D 8 51 km
  • 10:06 Tochovice D 8 52 km
  • 10:12 Březnice 9 57 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou
    • linka S60