osobní vlak

Os 7948

µL

  • 8:18 Březnice 8 0 km
  • 8:21 Dobrá Voda u Březnice D 8 3 km
  • 8:25 Myslín D 7 km
  • 8:28 8:30 Mirovice 9 km
  • 8:34 Horní Nerestce D 12 km
  • 8:38 8:39 Čimelice D 16 km
  • 8:42 Smetanova Lhota D 19 km
  • 8:47 Dolní Ostrovec D 24 km
  • 8:50 8:51 Vráž u Písku D 27 km
  • 8:57 8:58 Čížová 34 km
  • 9:01 Písek-Dobešice D 37 km
  • 9:04 Písek zast. D 40 km
  • 9:07 9:08 Písek 42 km
  • 9:12 Putim 46 km
  • 9:15 Heřmaň D 49 km
  • 9:22 Protivín 55 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, platí vyhlášené podmínky jednotlivých dopravců
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S66 (Březnice->Mirovice)