osobní vlak

Os 3121

L

  • 4:51 Frenštát p.Radhoštěm 0 km
  • 4:58 4:59 Kunčice p.Ondřej. 6 km
  • 5:03 5:04 Čeladná 10 km
  • 5:09 5:13 Frýdlant n.Ostr. 15 km
  • 5:17 Pržno 18 km
  • 5:21 5:22 Baška 22 km
  • 5:26 5:30 Frýdek-Místek 25 km
  • 5:34 5:35 Lískovec u Frýdku 28 km
  • 5:40 5:42 Paskov 33 km
  • 5:46 Vratimov 37 km
  • 5:50 5:52 Ostrava-Kunčice 39 km
  • 5:55 Ostrava-Kunčičky 41 km
  • 5:58 Ostrava střed 44 km
  • 6:00 Ostrava-Stodolní 45 km
  • 6:04 Ostrava hl.n. 47 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S6
    • linka S6 [ODIS] (Frenštát p.Radhoštěm->Ostrava hl.n.)