České dráhy, a.s.

osobní vlak

Os 24902

µLH

  • 8:43

    Velké Meziříčí

  • 8:56

    Křižanov

České dráhy, a.s.

osobní vlak

Os 4609

L

  • 8:58

    Křižanov

  • 10:07

    Brno hl.n.

České dráhy, a.s.

rychlík

R 807 Moravan

RQº³®²H

  • 10:36

    Brno hl.n.

  • 12:13

    Otrokovice

České dráhy, a.s.

osobní vlak

Os 24903

µLH

  • 9:14

    Velké Meziříčí

  • 9:55

    Studenec

České dráhy, a.s.

osobní vlak

Os 4857

LH

  • 10:00

    Studenec

  • 10:07

    Náměšť n.Oslavou

České dráhy, a.s.

osobní vlak

Os 4823

L©

  • 10:13

    Náměšť n.Oslavou

  • 11:04

    Brno-Horní Heršpice

České dráhy, a.s.

osobní vlak

Os 4611

L

  • 11:14

    Brno-Horní Heršpice

  • 12:15

    Břeclav

České dráhy, a.s.

osobní vlak

Os 4211

LH

  • 12:35

    Břeclav

  • 13:43

    Otrokovice

České dráhy, a.s.

osobní vlak

Os 24904

µLH

  • 10:43

    Velké Meziříčí

  • 10:56

    Křižanov

České dráhy, a.s.

osobní vlak

Os 4613

L

  • 10:58

    Křižanov

  • 12:07

    Brno hl.n.

České dráhy, a.s.

rychlík

R 809 Moravan

RQº³®²H

  • 12:36

    Brno hl.n.

  • 14:13

    Otrokovice

Vaše cesta