místní autobus

Bus 459 (500459 102)

6+

  • 6:25 Zákupy,,Nové Zákupy sídl. 1 2113 0 km
  • 6:26 Zákupy,,rozc.Velenice 1 D 2113 1 km
  • 6:28 Zákupy,,Kamenická 2 D 2113 2 km
  • 6:30 Zákupy,,nám. 1 2113 3 km
  • 6:31 Zákupy,,Nádražní 2 D 2113 4 km
  • 6:34 Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice 1 D 2001 7 km
  • 6:35 Česká Lípa,Dobranov,rozc. 1 D 2001 8 km
  • 6:39 Česká Lípa,,U Ploučnice 2 D 2001 10 km
  • 6:41 Česká Lípa,,Stadion 1 2001 11 km
  • 6:42 Česká Lípa,,Stadion 2 2001 11 km
  • 6:44 Česká Lípa,,U Jezu 2 2001 12 km
  • 6:47 Česká Lípa,,Borská 1 D 2001 14 km
  • 6:49 Česká Lípa,,Lada 2 D 2001 15 km
  • 6:50 Česká Lípa,Častolovice,rozc. 2 D 2001 16 km
  • 6:52 Nový Bor,Pihel,pošta 2 D 4007 18 km
  • 6:55 Nový Bor,,Dolní Pihel 2 D 4007 20 km
  • 6:57 Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků 2 D 4007 21 km
  • 6:59 Sloup v Čechách 1 4004 22 km
  • 7:01 Nový Bor,Janov,Zátiší 1 D 4001 23 km
  • 7:03 Nový Bor,,Sloupská 2 D 4001 25 km
  • 7:04 Nový Bor,,nám.Míru 2 4001 25 km
  • 7:07 Nový Bor,,aut.nádr. V 4001 26 km
    • Nový Bor - Sloup v Čechách - Česká Lípa - Nové Zákupy - Brniště
    • ČSAD Liberec, a.s.; Česká Lípa; 605 795 901
    • jede v 6,+
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • linka 459 [IDOL]