÷

Bus 348 (891348 1)

XH

  • 5:00 Olomouc,,aut.nádr. M WC 11 I71 0 km
  • 5:04 Olomouc,,Pekárny I71 1 km
  • 5:06 Olomouc,,Týnecká I71,I76 2 km
  • 5:10 Velký Týnec,Vsisko,rozc. I76 5 km
  • 5:13 Velký Týnec,,Na Návsi I76 7 km
  • 5:15 Velký Týnec,,Komárov I76 7 km
  • 5:18 Velký Týnec,Čechovice,náves I76,I75 9 km
  • 5:23 Svésedlice,,ObÚ I75 12 km
  • 5:27 Přáslavice,,škola I75 14 km
  • 5:29 Přáslavice,,rozc.Mariánské Údolí I75 15 km
  • 5:37 Hlubočky,Mariánské Údolí,MORA I105,I75 19 km
    • Olomouc-Grygov-Velký Týnec-Hlubočky
    • ARRIVA autobusy a.s.; Olomouc; +420 725 100 725
    • jede od 26.II. do 1.III.
    • Na lince platí tarif IDSOK - Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje,vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o aktuálním provozu linek, tarifu a jízdenkách IDSOK Vám poskytne Informační linka, tel. 588 88 77 88
    • linka 348 [IDSOK]