místní autobus

Bus 452 (500452 103)

6+H

  • 5:40 Česká Lípa,,aut.nádr. A1 2001 0 km
  • 5:42 5:43 Česká Lípa,,U Jezu 1 2001 1 km
  • 5:45 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice 2 2001 2 km
  • 5:48 Česká Lípa,,Borská 1 D 2001 3 km
  • 5:50 Česká Lípa,,Lada 2 D 2001 4 km
  • 5:51 Česká Lípa,Častolovice,rozc. 2 D 2001 5 km
  • 5:53 Nový Bor,Pihel,pošta 2 D 4007 7 km
  • 5:56 Nový Bor,,Dolní Pihel 2 D 4007 9 km
  • 5:58 Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků 2 D 4007 10 km
  • 6:00 Sloup v Čechách 1 4004 11 km
  • 6:02 Nový Bor,Janov,Zátiší 1 D 4001 12 km
  • 6:05 Nový Bor,,Sloupská 2 D 4001 14 km
  • 6:06 Nový Bor,,nám.Míru 2 4001 14 km
  • 6:08 Nový Bor,,aut.nádr. V 4001 15 km
    • Česká Lípa - Sloup v Čechách - Nový Bor
    • ČSAD Liberec, a.s.; Česká Lípa; 605 795 901
    • jede v 6,+
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz. Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • linka 452 [IDOL]