místní autobus

Bus 452 (500452 102)

6+H

  • 5:32 Nový Bor,,aut.nádr. 1 4001 0 km
  • 5:35 Nový Bor,,nám.Míru 1 4001 1 km
  • 5:36 Nový Bor,,Sloupská 1 D 4001 1 km
  • 5:38 Nový Bor,Janov,Zátiší 2 D 4001 3 km
  • 5:39 5:40 Sloup v Čechách 2 4004 4 km
  • 5:42 Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků 1 D 4007 5 km
  • 5:44 Nový Bor,,Dolní Pihel 1 D 4007 6 km
  • 5:46 Nový Bor,Pihel,pošta 1 D 4007 8 km
  • 5:48 Česká Lípa,Častolovice,rozc. 1 D 2001 9 km
  • 5:49 Česká Lípa,,Lada 1 D 2001 10 km
  • 5:52 Česká Lípa,,Borská 2 D 2001 12 km
  • 5:55 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice 1 2001 13 km
  • 5:59 Česká Lípa,,Hrnčířská 1 2001 14 km
  • 6:03 Česká Lípa,,aut.nádr. A1 2001 14 km
    • Česká Lípa - Sloup v Čechách - Nový Bor
    • ČSAD Liberec, a.s.; Česká Lípa; 605 795 901
    • jede v 6,+
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz. Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • linka 452 [IDOL]