místní autobus

Bus 452 (500452 104)

6+H

  • 6:15 Nový Bor,,aut.nádr. 1 4001 0 km
  • 6:18 Nový Bor,,nám.Míru 1 4001 1 km
  • 6:19 Nový Bor,,Sloupská 1 D 4001 1 km
  • 6:21 Nový Bor,Janov,Zátiší 2 D 4001 3 km
  • 6:22 6:23 Sloup v Čechách 2 4004 4 km
  • 6:25 Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků 1 D 4007 5 km
  • 6:27 Nový Bor,,Dolní Pihel 1 D 4007 6 km
  • 6:29 Nový Bor,Pihel,pošta 1 D 4007 8 km
  • 6:31 Česká Lípa,Častolovice,rozc. 1 D 2001 9 km
  • 6:32 Česká Lípa,,Lada 1 D 2001 10 km
  • 6:35 Česká Lípa,,Borská 2 D 2001 12 km
  • 6:38 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice 1 2001 13 km
  • 6:42 Česká Lípa,,Hrnčířská 1 2001 14 km
  • 6:46 Česká Lípa,,aut.nádr. A1 2001 14 km
    • Česká Lípa - Sloup v Čechách - Nový Bor
    • ČSAD Liberec, a.s.; Česká Lípa; 605 795 901
    • jede v 6,+
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz. Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • linka 452 [IDOL]