dálkový autobus

Bus 370706 62

6R

  • 10:30 Praha,,Na Knížecí 2 0 km
  • 11:30 Čimelice,,nám. 79 km
  • 11:50 Písek,,Pražská 100 km
  • 11:55 12:00 Písek,,aut.nádr. 1 102 km
  • 12:12 Protivín,,nám. 116 km
  • 12:20 Vodňany,,aut.nádr. 8 124 km
  • 12:23 Vodňany,Pražák 127 km
  • 12:30 Bavorov,,nám. 133 km
  • 12:38 Těšovice,,ObÚ 143 km
  • 12:45 12:50 Prachatice,,aut.nádr. 7 148 km
  • 12:58 Prachatice,Libínské Sedlo 155 km
  • 13:10 13:12 Volary,,aut.nádr. 3 167 km
  • 13:16 Volary,,Soumarský Most rozc.0.5 171 km
  • 13:20 Lenora 174 km
  • 13:30 Strážný 182 km
    • Strážný - Prachatice - Písek - Praha
    • LinkBus s.r.o.; Praha 3
    • jede v 6,28.IX.,28.X.,17.XI.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem LinkBus s.r.o. Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech. Dětské kočárky a velmi rozměrné předměty se přepravují do vyčerpání kapacity.
    • Jízdenku s místenkou je možné zakoupit v síti předprodejních kanceláří AMS nebo elektronicky na eshop.amsbus.cz