dálkový autobus

Bus 400 (501400 4103)

6+

  • 5:25 Nový Bor,,aut.nádr. 1 4001 0 km
  • 5:27 Nový Bor,,nám.Míru 1 4001 1 km
  • 5:28 Nový Bor,,T.G.Masaryka 1 D 4001 2 km
  • 5:30 Chotovice,,hl.sil. 1 D 4007 3 km
  • 5:31 Nový Bor,Pihel,pošta 1 D 4007 5 km
  • 5:32 Česká Lípa,Častolovice,rozc. 1 D 2001 6 km
  • 5:33 Česká Lípa,,Lada 1 D 2001 7 km
  • 5:36 Česká Lípa,,Borská 2 D 2001 8 km
  • 5:41 5:45 Česká Lípa,,aut.nádr. B5 2001 11 km
  • 5:48 Sosnová,,hl.sil. 1 D 2001 14 km
  • 5:52 Zahrádky,,křiž. 2 D 2014 17 km
  • 5:56 Jestřebí,,křiž. 2 D 2213 21 km
  • 5:57 Jestřebí,Újezd 1 D 2213 23 km
  • 5:59 Jestřebí,Podolec 2 D 2209 25 km
  • 6:01 Chlum,,hl.sil. 1 D 2214 27 km
  • 6:06 Dubá,,aut.nádr. 3 8,2215 31 km
  • 6:10 Dubá,Deštná 2 D 7,2221 34 km
  • 6:11 Dubá,Zakšín 1 D 7,2221 36 km
  • 6:13 Dubá,Bukovec 1 D 7,2221 38 km
  • 6:15 Medonosy D 6,2224 40 km
  • 6:16 Medonosy,Osinaličky D 6,2224 41 km
  • 6:17 Medonosy,Chudolazy D 6,2224 43 km
  • 6:18 Medonosy,Chudolazy,mlýn D 6,2224 44 km
  • 6:21 Tupadly 6,2225 47 km
  • 6:24 Želízy 5,2226 49 km
  • 6:27 Liběchov 5,2227 52 km
  • 6:34 Mělník,,Podolí 4,2230 57 km
  • 6:35 Mělník,,Pivovar 4,2230 58 km
  • 6:37 6:40 Mělník,,aut.nádr. 1 4,2230 59 km
  • 6:42 Mělník,,u hřiště 4,2230 60 km
  • 7:20 Praha,,Střížkov C 0 89 km
    • Cvikov/ Rumburk - Varnsdorf - Nový Bor - Česká Lípa - Mělník - Praha
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa
    • jede v 6,+
    • Místenku je možné zakoupit ve všech předprodejních kancelářích AMS nebo elektronicky na internetové adrese www.amsbus.cz
    • Dětské kočárky je doporučeno přepravovat v zavazadlovém prostoru (do vyčerpání jeho kapacity). Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
    • Přepravu osoby mladší 3 let za použití vlastní autosedačky mohou cestující rezervovat na tel. čísle 777 33 11 77 nejpozději 2 hodiny před odjezdem spoje.
    • Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným jedno- až dvoumístným číslem pásma platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky PID (zveřejněné na www.pid.cz). Při jízdě mezi systémy IDOL a PID platí lomený tarif.
    • Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.
    • Papírové jízdenky a mobilní aplikace tarifu DÚK jsou uznávány v úseku Rumburk - Jiřetín pod Jedlovou,Lesné. Jízdní doklady DÚK se na lince neprodávají
    • Kontakt na centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000 (působnost na území Libereckého kraje - v úseku Svor,Nová Huť až Dubá,Bukovec).
    • Dopravci ČSAD Česká Lípa a ČSAD Liberec Vám přejí šťastnou cestu.
    • linka 400 [IDOL]