místní autobus

Bus 453 (500453 4)

X

  • 6:05 Cvikov,,aut.st. 2301 0 km
  • 6:07 Cvikov,,Severka 2 D 2301 1 km
  • 6:09 Cvikov,Lindava,u staré dráhy 1 D 2305 3 km
  • 6:11 Cvikov,Lindava,rest. 2 D 2305 4 km
  • 6:12 Cvikov,Lindava,škola 2 D 2305 5 km
  • 6:13 Cvikov,Lindava,Linda 2 D 2305 6 km
  • 6:15 Cvikov,Lindava,rozc.Svitava 1 D 2305 7 km
  • 6:19 Radvanec,Maxov,rozc. 2 D 4004 9 km
  • 6:20 Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec 4 D 4004 10 km
  • 6:22 6:24 Sloup v Čechách 2 4004 11 km
  • 6:26 Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků 1 D 4007 12 km
  • 6:28 Nový Bor,,Dolní Pihel 1 D 4007 13 km
  • 6:30 Nový Bor,Pihel,pošta 1 D 4007 15 km
  • 6:32 Česká Lípa,Častolovice,rozc. 1 D 2001 16 km
  • 6:33 Česká Lípa,,Lada 1 D 2001 17 km
  • 6:35 Česká Lípa,,Borská 2 D 2001 18 km
  • 6:36 Česká Lípa,,Sluneční l 1 D 2001 19 km
  • 6:38 Česká Lípa,,Bardějovská l 1 D 2001 20 km
  • 6:39 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice 1 2001 20 km
  • 6:41 Česká Lípa,,Hrnčířská 1 2001 21 km
  • 6:44 Česká Lípa,,aut.nádr. V 2001 22 km
    • Česká Lípa - Sloup v Čechách - Lindava - Cvikov
    • ČSAD Liberec, a.s.; Česká Lípa; 605 795 901
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • linka 453 [IDOL]