dálkový autobus

Bus 370702 8

6Rº

  • 12:00 Praha,,Na Knížecí 5 0 km
  • 12:45 Milín 59 km
  • 13:02 Čimelice,,nám. 79 km
  • 13:30 Strakonice,,aut.nádr. 6 109 km
  • 13:43 Volyně,,nám. 121 km
  • 13:55 Čkyně,,aut.nádr. 130 km
  • 14:05 Vimperk,,aut.nádr. 6 139 km
  • 14:10 Vimperk,,Sloup 144 km
  • 14:15 Zdíkov,,aut.st. 148 km
  • 14:17 Zdíkov,Zdíkovec 149 km
  • 14:20 Stachy,,aut.st. 151 km
  • 14:23 Stachy,,Michalov 153 km
  • 14:25 Stachy,Kůsov 155 km
  • 14:27 Stachy,,Zadov Pod Javorem 157 km
  • 14:30 Stachy,,Zadov horská služba l 158 km
  • 14:32 Stachy,,Zadov Churáňov hotel l 159 km
  • 14:47 Nové Hutě 166 km
  • 14:49 Nové Hutě,,polesí 167 km
  • 14:55 Borová Lada,Nový Svět 174 km
  • 14:58 Borová Lada 178 km
  • 15:04 Kvilda,Františkov 184 km
  • 15:07 Kvilda 186 km
    • Kvilda-Stachy-Vimperk-Strakonice-Praha
    • ŠVARCTRANS s.r.o.; Vimperk; +420 605 200 002
    • jede do 24.IX. v 6,28.X.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem ŠVARCTRANS s.r.o. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • je možné zakoupit v celé síti předprodejních kanceláří AMS, nebo elektronicky na www.amsbus.cz