÷

Bus 380 (100380 4021)

6+H

  • 15:17 Praha,,Kukulova D 0 0 km
  • 15:18 Praha,,Šafránecká D 0 1 km
  • 15:19 Praha,,Nemocnice Motol 0 1 km
  • 15:21 Praha,,Motol 0 2 km
  • 15:22 Praha,,Krematorium Motol D 0 3 km
  • 15:24 Praha,,Hlušičkova D 0 3 km
  • 15:26 Praha,,Bílý Beránek D 0 4 km
  • 15:27 Praha,,Lidečská D 0 4 km
  • 15:30 15:35 Praha,,Zličín B 6 km
  • 15:37 Praha,,Depo Zličín D B 8 km
  • 15:38 Chrášťany,,Scania-Label D 1 8 km
  • 15:39 Chrášťany,,Protherm D 1 9 km
  • 15:40 Chrášťany 1 9 km
  • 15:41 Chrášťany,,Mezcestí D 1 10 km
  • 15:42 Rudná,,U nádraží x 1 10 km
  • 15:43 Rudná,,Dušníky 1 11 km
  • 15:45 Rudná,,u kina 1 11 km
  • 15:46 Rudná,,Nerudova 1 12 km
  • 15:47 Rudná,,škola 1 12 km
  • 15:49 Rudná,,Hořelice 1 13 km
  • 15:51 Rudná,,Za Panskou zahradou D 1,2 14 km
  • 15:52 Rudná,,Celní úřad 1,2 14 km
  • 15:54 Rudná,,Hewlett-Packard 1,2 15 km
  • 15:55 Rudná,,Vypich 1,2 15 km
  • 15:57 Nučice,,rozc.Krahulov D 1,2 17 km
  • 15:59 Loděnice,,pod lanovkou 2 19 km
  • 16:01 Loděnice 2 20 km
  • 16:02 Loděnice,Jánská,II D 2 21 km
  • 16:04 Vráž,,U Jelena 3 22 km
  • 16:06 Vráž,,rozc.k žel.st. x 3 23 km
  • 16:11 Beroun,,U Slavaše D 3,4 27 km
  • 16:13 Beroun,,U černého koně 3,4 27 km
  • 16:14 Beroun,,Hlinky D 4 28 km
  • 16:15 Beroun,,U Zelených D 4 28 km
  • 16:16 Beroun,,Jungmannova 4 28 km
  • 16:18 Beroun,,Velké sídliště 4 29 km
  • 16:19 Beroun,,třída Míru 4 29 km
  • 16:20 Beroun,,Lidl D 4 30 km
  • 16:22 Králův Dvůr,,u zámku 4 31 km
  • 16:23 Králův Dvůr,,Na knížecí 4 31 km
  • 16:24 Králův Dvůr,,U Tří zvonků 4 32 km
  • 16:25 Králův Dvůr,Počaply,škola D 4 32 km
  • 16:26 Králův Dvůr,Počaply 4 33 km
    • Praha,Kukulova/Vypich - Králův Dvůr,Počaply
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Králův Dvůr; 725 100 725
    • jede do 30.XI. v 6,+
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2391 So+Ne: T2392
    • linka 380 [PID]