místní autobus

Bus 100952 4003

1+H

  • 2:26 Praha,,Sídliště Řepy D 0 0 km
  • 2:27 Praha,,Strojírenská B D 0 1 km
  • 2:28 Praha,,Halenkovská B D B 1 km
  • 2:29 Praha,,Sídliště Zličín B D B 2 km
  • 2:31 Praha,,Zličín 9 B 3 km
  • 2:33 Praha,,Depo Zličín A D B 4 km
  • 2:34 Chrášťany,,Scania-Label A D 1 5 km
  • 2:35 Chrášťany,,Protherm A D 1 6 km
  • 2:36 Chrášťany A 1 6 km
  • 2:37 Chrášťany,,Mezcestí A D 1 7 km
  • 2:38 Rudná,,U nádraží x A 1 7 km
  • 2:39 Rudná,,Dušníky A 1 8 km
  • 2:40 Rudná,,U kina A 1 8 km
  • 2:41 Rudná,,Nerudova A 1 9 km
  • 2:42 Rudná,,škola A 1 9 km
  • 2:43 Rudná,,Hořelice A 1 10 km
  • 2:44 Rudná,,V Brance A 1 10 km
  • 2:46 Nučice,,Pod vinicí A 1 12 km
  • 2:47 Nučice,,Prokopská náves A 1 12 km
  • 2:48 Nučice,,Sokolská A 1 13 km
  • 2:49 Nučice,,Na Krahulově A 1 13 km
  • 2:52 Nučice,,rozc.Krahulov A D 1,2 15 km
  • 2:54 Loděnice,,pod lanovkou A 2 17 km
  • 2:56 Loděnice A 2 18 km
  • 2:57 Loděnice,Jánská,II A D 2 19 km
  • 2:59 Vráž,,U jelena A 3 20 km
  • 3:01 Vráž,,rozc.k žel.st. x A 3 21 km
  • 3:06 Beroun,,U Slavaše A 3,4 25 km
  • 3:07 Beroun,,U černého koně MHD A 3,4 25 km
    • Praha,Sídliště Řepy - Beroun,U Černého koně
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Praha 5; 725 100 725
    • jede v 1,7,28.X.,17.XI.
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Jízda s předem zakoupenou jízdenkou. Doplňkový prodej jízdenek bez přirážky u řidiče.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T1790 So+Ne: T1791